Туристична агенція «Море Турів» - м. Луцьк
Адреса: м. Луцьк, вул.Винниченка 14 "а",оф.22(р-н "ШАФРАН")

тел. тел. 097 808 37 41, 099 764 37 76, 0332 72 50 22, Тетяна  
 

Туристична агенція «Море Турів» - м. Луцьк: відкриття філіалу

Кожен з нас про щось мріє!! А про що мрієте Ви?! Якщо Ваші задуми пов’язані з відпочинком, релакс-туром чи з неймовірними і незабутніми враженнями в екзотичній країні - тоді Вам до нас! Життя вирує і дарує нам приємні сюрпризи, які потрібно вміти помічати і саме такі неймовірні пропозиції відносно відпочинку можете знайти у нас.

 

 

Туристичне агентство «МОРЕ ТУРІВ»,що в м. Луцьку втілить в життя всі Ваші побажання відносно омріяного відпочинку,а команда справжніх професіоналів зробить все за Вас, а відпочивати будете Ви!! Ми влаштуємо Ваш відпочинок в будь-якій точці земної кулі, залежно від побажань і обставин, і Ваші мрії стануть реальністю! Почніть здійснювати свої задуми разом з нами, адже ми Ваш путівник в сфері туризму, відпочинку і незабутніх вражень!!

 

  Будемо раді Вас бачити за адресою м. Луцьк, вул. Винниченка 14а, 3-й поверх, офіс 22 (ресторан «Шафран»). Двері нашого офісу завжди відкриті для Вас і команда кваліфікованих менеджерів має найцікавіші пропозиції по всьому світу і по Україні саме для Вас! Забронюємо квиток, номер в готелі, влаштуємо на роботу за кордоном, оформимо візу, надамо консультацію по будь-який вашим питанням. Звертайтесь,будемо раді зробити Ваш відпочинок незабутнім і чаруючим!

У нас можна знайти тури як серед найпоширеніших курортів в сонячному Єгипті, Туреччині і ОАЄ, так і цікавий та захоплюючий відпочинок в Древній Греції, вражаючій Болгарії, колоритній Чорногорії, так і дивовижні подорожі екзотичними країнами Азії, цікавий і незабутній відпочинок на ГОА, екстрим-тури і все що Ви забажаєте — все це є у нас!!!

Наша Україна велика, цікава, багата на унікальні пам’ятки природи, культури і архітектури, та вона недостатньо оцінена за своєю красою та потенціалу. З нами ви побачите свою батьківщину з інших сторін, зовсім незнайомих для нас. Ми організовуємо поїздки до міста Львова, яке входить в Список об’єктів Світової Спадщини ЮНЕСКО. Ми організовуємо поїздки по таємничих замках, мальовничих Карпатах, в тому числі сходження на г. Говерлу, гастрономічні тури, гірськолижний відпочинок в найвідоміших карпатських курортах, бронюємо місця в популярних бальнеологічних і кліматичних курортах.

Бажаєте побачити країни Європи чи Карибського басейну, або можливо сусідні країни в Чорному морі? Але у вас обмежена відпустка, і часу подорожувати по декільком країнам не вистачає? З «Море турів», що у місті Луцьк мрії збуваються! Все це стає реальністю на борту висококласного фешенебельного корабля. Це найкращий варіант відпочинку для людей, які люблять все і одразу. Адже, ви не тільки подорожуєте по країнах, пізнаєте їхню культуру і колорит, відвідуєте екскурсії, смакуєте національною їжею, але і проживаєте в п’ятизіркових каютах з модним дизайном, розважаєтеся на борту лайнера, користуєтеся басейнами, аквапарками та всіма перевагами відпочинку на борту корабля.

Ви чули коли-небудь про фітнес-тури? Це новий вид відпочинку, де ви можете активно провести свою відпустку, підтримувати своє тіло підтягнутим та в тонусі. Ми пропонуємо поєднувати спа-процедури з комплексом вправ від професійних тренерів.

Індивідуальні тури створені для людей, які ставлять свої правила. Ми можемо окремо розрахувати для вас переліт, трансфер, поєднати різні готелі, замовити екскурсійну програму. Завдяки індивідуальним турам, ви можете 2 дні побувати на одному курорті, 4 на іншому. Всі умови створені для вас! Шопінг-тури користуються зараз не абиякою популярністю. Це можливість побувати в країні, відпочити та ще й зробити покупки в брендових магазинах. Ми пропонуємо шоп-тури за шубою в Грецію за 1 євро.

 


Ми чекаємо на вас :
з понеділка по п'ятницю:
с 10.00 до 19.00
субота:
с 10.00 до 15.00
за адресою:
вул.Винниченка 14 "а",оф.22(р-н "ШАФРАН")

Телефоны: 097 808 37 41, 099 764 37 76, 0332 72 50 22

more-turov-ofis