Турагентство «Море Туров» - м. Львів
Адрес: м.Львів, вул.Джерельна 27 (позаду торгового центру Форум)

тел. 068-469-14-14, 073-033-32-62 Ярина, Марта, Аня, Марія

 

    Мережа туристичних агенцій «Море турів» - це компанія, яка стабільно працює на ринку туристичних послуг. Разом з нами Ви можете швидко і надійно спланувати свій відпочинок, організувати ділові та особисті поїздки, отримати візову та страхову підтримку, а також легко вирішити усі проблеми, пов’язані з подорожами.
 
 Наша мета – організувати Вашу подорож в будь-який куточок світу і допомогти отримати незабутні враження та казкові спогади. Ми допоможемо втілити Ваші мрії в реальність та побачити найкрасивіші куточки нашої планети.
 
 
 
 

Вкладаючи частину свого доходу у відпочинок та оздоровлення ви станете щасливішими, збагатитеся емоційно та інтелектуально, а головне – наберетеся сил і натхнення для майбутніх особистих і кар’єрних звершень.

Туристична агенція «Море турів» у місті Львів на вул. Джерельна 27 пропонує Вам організовані тури в країни Європи, Азії, Африки, Близького Сходу, Латинської Америки та ін.. Райські та екзотичні, історичні та визначні, фешенебельні чи економні…. Обирати Вам)

 

Велика, цікава і неповторна Батьківщина чекає на Вас. В нашій країні є безліч прекрасних місць для відпочинку, історичних пам’яток та просто безумно красивих краєвидів, які ви обов’язково маєте побачити, а ми Вам в цьому з радістю допоможемо!

Морські круїзи - це неповторний дух пригод і морська романтика, неймовірний коктейль з країн, культур, природи і людей. Вибираючи круїзи, як вид подорожі, Ви вибираєте абсолютну свободу, що чудово поєднується з розміреністю життя на кораблі. У круїзі Ви маєте можливість усамітнитися на палубі, або в шикарній бібліотеці, можете насолодитися чудовими стравами і найкращими напоями в барі-ресторані лайнера, можете захопитися партією в шахи або ж розслабитися в джакузі

Шоп-тури – це чудова можливість провести час з користю, використавши при цьому мінімум коштів та зашопитись у найкрутіших торгових центрах світу. Основними країнами, де можна поєднати і відпочинок, і покупки, є: Італія, Греція, ОАЕ та ін. Знижки гарантуємо!)

 

Активний відпочинок з користю для фігури – основна перевага фітнес-турів. На відміну від спортивного туризму, який передбачає сплав на байдарках або підкорення Евересту, такі програмки розраховані на широку аудиторію, а головний їх зміст – набуття форми на свіжому повітрі та в приємній компанії. Ви живете в гарному готелі, Вас опікують профі, пропонують вивірену програму тренувань, спрямовану на поліпшення здоров’я і фігури. Зацікавились, тоді Вам до нас!

Мы ждем вас ежедневно
с понедельника по пятницу:
с 10.00 до 19.00
суббота:
с 10.00 до 16.00
по адресу:
м. Львів, вул. Джерельна 27 (позаду торгового центру Форум)

Телефоны:

068-469-14-14, 073-033-32-62 Ярина, Марта, Аня, Марія

more-turov-ofis