Турагентство «Море Туров» - м. Львів
Адрес: м. Львів вул.Зелена  238, 3 поверх ,офіс 1 

тел. 0731196996,0681196996 Оксана

 

Туристичне агентство "Море Турів" м. Львів
    Ми організуємо Вам відпочинок в будь якій точці світу якісно ,швидко і надійно з урахуванням Ваших побажань і Нашого досвіду.У Нас є чітке переконання в тому,що для кожної людини дуже важливий хороший відпочинок, тому організувати і провести його потрібно так,щоб протягом багатьох днів залишались хороший настрій і яскраві спогади, адже ,Подорожі - це єдина річ,купуючи яку,стаєш багатшим.
  Менеджери нашого турагентства "Море Турів" м. Львів - професіонали з багаторічним досвідом роботи,закохані у свою роботу ,завжди раді Вам надати будь-яку консультацію,допомоти Вам у виборі туру. Справжня нагорода для Нас - усмішки щасливих клієнтів.
 
 
   Турагентство "Море Турів" м. Львів пропонує Вам ряд послуг такі як:
- найбільш привабливі тури,з урахуванням Ваших побажань ,ціни і якості турпродукту;
- постійні знижки і бонуси для Наших Клієнтів ;
- шкидка відповідь на всі Ваші питання;
- доступність для консультацій по телефону у будь- який зручний для Вас час;
- виїзд менеджера для підбору і оформлення туру в зручне для Вас місце;
- безкоштовні послуги курєра ( по домовленості);
- зручну для Вас систему оплати .
Ми прагнемо зробити відпочинок доступним для більшості українців.
   Туристичне агентство Море Турів м. Львів пропонує ексклюзивні ціни на більшість готелей ,у нас є не тільки стандартні тури ,а й гарячі тури,вартість яких приємно здивує кожного туриста .Серед наших партнерів найкращі і надійні українські та міжнародні туроператори,які забезпечують гарантії якісного обслугвування за кордоном.Також, в комплекс послуг нашого Турагентства "Море Турів" м. Львів входить допомога в оформенні документів. Візи,страхування більше не проблема для відпочиваючих!Купити авіабілети недорого Ви також зможете в мінімальні терміни - завдяки нашому турагентству "Море Турів" ,купівля авіабілетів не займе у Вас багато часу і труднощів.Низькі ціни - тільки у Нас!!

Подорожі для нас - хобі. Тому що ми любимо свою роботу. Ми знаєм що продаємо, підбираючи відпочинок для Вас , робимо так ,як для себе ! https://www.facebook.com/groups/283331222045501/?fref=ts    https://www.instagram.com/travel_agency_lviv_/

Турагентство Море Турів м.Львів пропонує Вам поринути в море насолоди і задоволення,вибравши місце для відпочинку,яке Вас найбільше приваблює. В нас представлені всі види турів:гарячі, екскурсійні, пляжні, гірськолижні,автобусні тури.Організація переїзду,вибір і бронювання готелей ,трансфер - всі ці послуги покладаються на наші плечі!Від Вас тільки потрібне бажання відмінно відпочити,Менеджери Турагентства "Море Турів" Львів повністю готові задовільнити будь-яке Ваше бажання.

 

Цікаві тури по Україні і захоплюючі поїздки по різноманітних куточках нашої країни чудово підійдуть для бюджетного відпочинку і при цьому допоможуть Вам дізнатися багато нового і цікавого про свою країну.Подорожувати по Україні сподобається як активним туристам які люблять походи і екстрім так і сім'ям з дітьми. Туристична фірма "Море Турів" м.Львів зібрала різноманітні категорії турів і пропонуємо Вам вибрати відповідні для вас:екскурсійні тури, тури в Карпати, тури вихідного дня, гірськолижні тури,тури на морі

Якщо ви збираєтеся організувати свою відпустку з великим комфортом, відвідати за невеликий відрізок часу декілька країн або міст в умовах пятизіркового готелю, не розпаковувати валізи при переїздах, отримати незабутні емоції від відвідування унікальних місць або провести час відпочинку в крузі сім'ї, при цьому кожному займатися своїм будь-яким зайняттям або насолоджуватися самотою удвох, милуючись красою морських пейзажів, щодня насолоджуватися новими стравами в різних ресторанах, вартість який заздалегідь вже оплачено - виберіть в якості відпочиноку морський круїз. 

Шопінг для багатьох туристів є мало не головною причиною поїздки по країнах і містах. Купуючи речі або сувеніри, нехай навіть незначні, можна забути про проблеми, та і просто підняти життєвий тонус.Наші менеджери знають де і коли період розпродажів, сезонні знижки або вихід нових колекцій одягу.А також як поєднати відпочинок і шопінг!

 

Рух - це життя. Гімнастика і праця на свіжому повітрі - найкраща гарантія здоров'я! Якщо Ви любитель фітнесу, або з людей що "засиділися" без рухової активності ,або прагнете позбавитися від зайвої ваги ? Тоді Вам в "Море Турів" м. Львів! Ми підберемо Вам найкращий активний ,комфортний,корисний відпочинок !

Мы ждем вас ежедневно
с понедельника по пятницу:
с 10.00 до 18.00
суббота:
с 11.00 до  15.00
по адресу:
м. Львів вул.Зелена 238, 3 поверх ,офіс 1

Телефоны:

0731196996,0681196996 Оксана

more-turov-ofis