Турагенція «Море туров» - м.Л
Адреса: м. Л, ул. Чорн, 25

тел. (097) 17- 65-864,  (050)-31-11-914,  (032)-232-99-62
 

З іспанської "Терра Мітіка"  перекладається як містична земля...  земля незвіданого, земля неймовірних відкриттів та незабутніх вражень.  Місце, де здійснюються найзаповітніші мрії, а казки перетворюються на реальність.  Не дарма наша агенція носить таку назву, адже ми - (відкрию вам таємницю)) справжні чарівники.   Тільки наші менеджери одним кліком чарівної мишки здатні відправити вас у неймовірну подорож та відкрити перед вами двері у небачені Світи: різноманітні країни, де ви зможете зануритися в автентичну атмосферу та самобутні традиції народів світу; навчитися народних танців чи ремесел; крокувати старовинними вуличками Європи,  уявляючи себе середньовічним жителем; проїхатися по трасі "Формули 1 " в Монако чи зайнятись шопінгом в наймодніших столяцях Європи; або ж ніжитися під ласкавим сонечком екзотичних островів, попиваючи коксове молоко у затінку розлогих пальм, а ніжний бриз буде обвівати ваше засмагле тіло. І в цей момент у вас на думці буде тільки одне - "Хіба ж це не Рай?"))

Тільки у Львові, і тільки наша турагенція  ( "Терра Мітіка" від Море Турів на проспекті Чорновола 25)  здатна подарувати вам Вашу мрію,  море вражень,  море емоцій та море незабутніх відчуттів,  адже ми знаємо про мистецтво подорожі все, бо Світ починається тут.....  Завітайте  до нас! 

Наше турагентство «Море турів» пропонує відпочинок у різних куточках світу. Наші менеджери порекомендують Вам найкращі готелі, розкажуть Вам останні новини про місце відпочинку, яке Ви обрали, чим істотно оптимізують Ваші витрати.

Турагентство «Море турів» в м. Львові пропонує Вам величезний вибір варіантів відпочинку в Карпатах і в інших курортних місцях України.

Ви давно мрієте про морський круїз на борту розкішного лайнера? Ми забезпечимо Вам здійснення Вашої мрії на найвищому рівні! До Ваших послуг найкомфортабельніші високотехнологічні лайнери з басейнами і спа-салонами, дискотеками і барами, розкішними каютами і вишуканою кухнею!

Ви хочете не тільки відпочити, але й підтримати себе у формі, додавши своєму тілу краси і грації? Найкраща можливість цього досягнути – відправитись у фітнес-тур в межах України, або закордоном.

Для любителів шопінгу наша турагенція "Море турів" пропонує відвідати такі країни як Польща, Франція, Італія, Туреччина, ОАЕ, Китай, В`єтнам, Греція. Попри невисоку вартість самого туру ми пропонуємо безкоштовний супровід по магазинах з одягом відомих брендів.

 

Для туристів, які вміють і можуть швидко приймати рішення, а ще швидше складати свої валізи, ми завжди готові запропонувати «гарячі» спецтури! Це завжди – економно, але якісно! Бо ми пропонуємо лише хороші та надійні поїздки. Працюємо лише з надійними операторами! З нами не прийдеться переживати щодо штрафних санкцій у випадку невиїзду з різних причин. Послуга «страхування від невиїзду» захистить Вас від сплати штрафних санкцій у випадку відмови у видачі візи, хвороби тощо.


Ми чекаємо на вас
з понеділка по п'ятницу:
с 10.00 до 18.00
субота:
с 11.00 до 15.00
за адресою: Л Чорн 25

Телефоны:
0

more-turov-ofis