Турагентство «Море Туров» - г. Тернополь
Адрес: г. Тернопіль, вул.Шашкевича 8в, 3-й поверх,32 кабінет 

тел. 097 8000 787, 093 8000 787,067 30 111 08

 

Мережа туристичних агенцій Море Турів пропонує нашим клієнтам можливість отримати задоволення та залишити в серці найприємніші спогади від свого відпочинку. Порадуйте себе вигодою та якістю наданих послуг нашими кваліфікованими менеджерами
Наша команда працює для того, щоб Ви отримали відпочинок найвищої якості за доступною ціною!!!

 

В нашій туристичній агенції здійсняться Ваші найзаповітніші мрії щодо відпочинку!
У нас свій підхід до кожного клієнта, до кожного його бажання, адже основною задачею нашої команди Море турів - є щасливий та задоволений турист!

Дозвольте собі на власні очі побачити загадкову Європу, відчути тепло та бриз з океану та морів, поніжитися на теплому пісочку в сонячних країнах.

 

Також не менш цікавими та захоплюючими є подорожі рідною Україною з Море турів, під час яких ви зможете відкрити її для себе по новому. Ми організуємо для Вас цікаві екскурсії по древньому Львову, лікувально-відпочинкові тури в місто здоров"я - Трускавець, чи активний зимовий відпочинок на схилах мальовничих Карпат, а також розслаблюючий тур в термальні басейни Закарпаття.

Мабуть, кожна людина мріяла в своєму життя опинитися в круїзі на борту розкішного лайнера. Завітайте до нас в Море турів  і ми втілимо Вашу мрію в життя! Саме в круїзі ви зможете поєднати відвідування багатьох країн в одній подорожі та отримання насолоди від морських пейзажів, а ще до Ваших послуг на борту кожного лайнера басейни, SPA - салони, бари, ресторани з вишуканою кухнею та комфортабельні каюти.

Шопінг - тур - подаруйте собі можливість відвідати країни моди, пройтися по вулиці з модними бутіками, а також придбати собі якісні речі відомих світових брендів. Мілан, Париж, Греція - чекають на тебе, а також їхні регулярні знижки та розпродажі не залишать Вас байдужими. Поринь в світ моди разом з Море турів!

 

Спорт - це життя! Скільки ж є людей які бажають не лише пасивно полежати під сонечком на березі моря, але й провести свій відпочинок з користю для здоров'я. Тому Море турів пропонує Вам поєднати приємне з корисним. Фітнес з найкращими тренерами, спортивні та розслаблюючі масажі, оздоровчі процедури - все це Ви можете отримати, 

Чекаємо на вас:
з понеділка по п'ятницю:
з 09.00 до 17.00
субота: на вимогу
за адресою: м. Тернопіль,
вул. Шашкевича 8в, 3-й поверх, 32 кабінет
Телефони: 097 8000 787
093 8000 787, 067 30 111 08

more-turov-ofis