Все офисы

В этом городе нет офиса.
Попробуйте выбрать другой офис.

Турагенція «Билеты в ЛЕТО » - м.Луцьк
Адреса: м. Луцьк , пр-т Соборності 38.

тел. 098-918-40-03, 050-546-00-08, 063-878-75-97
 

Мрії - це частинки нашого життя.
Без них важко уявити будні.
Вони роблять життя яскравим.
Завдяки їм ми робимо неможливе для нас в даний період.

Тепер мало хто задумується, як півтисячі років тому бідний Леонардо Да Вінчі ночей недосипав, щоб придумати як підняти людину в небо. Тепер усе просто - купив квиток і ти вже вище хмар.

Наша мережа туристичних агенцій “ Море Турів” допоможе втілити ваші мрії у реальність, у прекрасному місті Луцьку, що знаходиться на проспекті Соборності 38.
Наші менеджера допоможуть вам відкрити нові сторінки у мальовничі куточки світу. У нас найкраща бонусна система, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми завжди раді вас бачити у нашій туристичній агенції.

Тільки у Луцьку, і тільки наша турагенція здатна подарувати вам Вашу мрію,  море вражень,  море емоцій та море незабутніх відчуттів,  адже ми знаємо про мистецтво подорожі все, бо Світ починається тут.....  Завітайте  до нас! 

Наше турагентство «Море турів» пропонує відпочинок у різних куточках світу. Наші менеджери порекомендують Вам найкращі готелі, розкажуть Вам останні новини про місце відпочинку, яке Ви обрали, чим істотно оптимізують Ваші витрати.

Турагентство «Море турів» в м. Луцьку пропонує Вам величезний вибір варіантів відпочинку в Карпатах і в інших курортних місцях України.

Ви давно мрієте про морський круїз на борту розкішного лайнера? Ми забезпечимо Вам здійснення Вашої мрії на найвищому рівні! До Ваших послуг найкомфортабельніші високотехнологічні лайнери з басейнами і спа-салонами, дискотеками і барами, розкішними каютами і вишуканою кухнею!

Ви хочете не тільки відпочити, але й підтримати себе у формі, додавши своєму тілу краси і грації? Найкраща можливість цього досягнути – відправитись у фітнес-тур в межах України, або закордоном.

Для любителів шопінгу наша турагенція "Море турів" пропонує відвідати такі країни як Польща, Франція, Італія, Туреччина, ОАЕ, Китай, В`єтнам, Греція. Попри невисоку вартість самого туру ми пропонуємо безкоштовний супровід по магазинах з одягом відомих брендів.

 


Ми чекаємо на вас
з понеділка по п'ятницу:
с 09.00 до 18.00
субота:
с 10.00 до 16.00
за адресою: м. Луцьк , проспект Соборності, 38.

Телефоны:
098-918-40-03,
050-546-00-08,
063-878-75-97


more-turov-ofis