Турагентство «Море Туров» - г. Дубно
Адрес: м. Дубно,вул.І.Франка 2

тел. 0638791009,0663813700,0966003709 Юля,Аліна 

 

«Світ - це книга. І хто не подорожував по ньому - прочитав у ній тільки одну сторінку»
«Людину роблять щасливою три речі: любов, цікава робота і можливість подорожувати» -
Саме ми зробимо ВАС щасливими!

Туристичне агентство "Море Турів» в м.Дубно - це молода та стабільна компанія, яка має надійних партнерів по всьому світу і складається з команди молодих і активних фахівців.
Подорожі залишають найкращі спогади, викликають найпозитивніші емоції, відкривають нові горизонти і навіть трішки змінюють нас самих. Ми хочемо, щоб саме з нашою компанією в Вашому житті відбувалося все це з максимальним комфортом, надійністю і хорошим настроєм.
Туристичне агентство "Море Турів» в м.Дубно дуже ретельно підходить до моменту вибору зарубіжних партнерів. У нашому офісі вам за найкоротші терміни підберуть найкращий тур, врахують всі побажання, щоб відпочинок не тільки залишив найприємніші враження, а й запам'ятався на багато років. 

 

Туристичне агентство "Море Турів» в м.Дубно пропонує широкий спектр туристичних послуг:
• гарячі тури і путівки по всьому Світу, за цінами від туроператорів
• індивідуальні та групові тури за кордоном і по Україні
• екскурсійні програми
• оздоровчі тури
• весільні тури за кордон
• активний відпочинок (гірські лижі і дайвінг)
• тури на двох в найвіддаленіші і романтичні куточки планети

Туристичне агентство "Море Турів» в м.Дубно пропонує найкращий відпочинок по всьому світі - в Туреччину, Єгипет, Таїланд, ОАЕ, а також тури в Чехію, Польщу, Латвію, Болгарію, Францію, Іспанію, Індію, Кубу, Шрі-Ланку, на Кіпр і Мальдіви ... Це не тільки пляжний відпочинок, але і такі види подорожей як гірськолижні тури, відпочинок вихідного дня (week-end) або ж бронювання готелів за Вашим бажанням. У нас для Вас завжди є можливість вибору: стандартні тури, горящі пропозиції, ексклюзивні варіанти відпочинку, високого класу готелі Іспанії, Єгипту, Туреччини або відокремлені бунгало на Кіпрі.

 

Особливі подорожі Україною в колі друзів! Особливі вони тим, що придумані спеціально для тебе, такого активного, веселого та шаленого.Їх робимо ми - супер-команда яка знається на пригодах і знає, що Україна це любов! Швидше бронюй місце і будемо відкривати Україну разом!Список пам'яток України у нас не закінчується на Києві, Львові та Одесі. Новгород-Сіверський, Акерман, Вилкове, Олешківська пустеля, Збараж, Холодний яр, Седнів, Кам'яне село, Асканія-Нова, Диканька, Опішня, Тростянець, Чернівці, Буша - це той малий перелік наших улюблених місць, куди ми організовуємо поїздки.

Круїз - прекрасний спосіб залишитися удвох і насолодитися Вашим медовим місяцем. Морський круїз не дасть Вам ані найменшої можливості понудьгувати. Швидка зміна країн і міст, всілякі розважальні заходи на борту теплохода і прекрасна погода не дадуть одноманітності поселитися у Вашій душі. Після морського круїзу, як після хорошого вина, залишається прекрасне відчуття, яке неможливо забути і хочеться випробувати знову і знову

Шопінг-тури — один з найпопулярніших видів туризму. Спеціально для Вас ми розробили шоп-тур в Італію на будь-який смак від відвідин міланських стоків і фабрик до поїздок до ексклюзивних бутіків. Шопінг-тури дають унікальну можливість поєднувати відпочинок з покупками.Основними країнами для проведення шопінгу є ті, в яких представлений великий вибір якісного одягу, а митні правила достатньо ліберальні. В умовах глобальної кризи багато хто полюбив їздити на шопінг до сусідньої Польщі. Вже четвертий рік поспіль з 2 по 7 січня в Каннах проводиться міжнародний Шопінг-Фестиваль. Ми подбаємо про те, щоб Ваші покупки супроводжували тільки позитивні емоції!

 

Фітнес-тур – це дивовижне поєднання корисного з приємним, відпочинку та подорожей. Фітнес-тур є своєрідною «перезавантаженням» голови та тіла з орієнтацією на здоровий спосіб життя. Ви зможете повернутися додому зі стрункою підтягнутою фігурою, зняти стрес та знайти нових друзів.

Ми чекаємо на вас : з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 18.00 Адреса: м.Дубно вул. І.Франка 2 Контактні дані:
☎0638791009
☎0663813700
☎0966003709 Юля,Аліна
 
https://www.facebook.com/ladynchuk https://www.instagram.com/more_turiv_dubno/

more-turov-ofis