Турагентство «Море Туров» - м.Чернывці
Адрес: м. Чернівці, вул. Хотинська 43, ТРЦ «Панорама» оф.20

тел. 099 09 49 575 (viber), 096 18 222 96

 

Привіт, Ви потрапили за адресою! Туристична агенція «Панорама світу», яка входить в мережу туристичних агенцій «Море турів» - це Ваш персональний ключик до освоєння кожного куточка нашої планети!
Про подорожі можна говорити і читати безкінечно, але краще один раз побачити, аніж сто разівпочути. Наша планета прекрасна і щоб побачити цю незбагненну красу й велич - почніть подорожувати! Мандрівка у Вашу мрію може розпочатися саме зараз, а туристичнафірма «Панорама Світу» допоможе в цьому! Комфортним автобусом чилітаком, велосипедом чи авто, з валізою чи наплічником, у наметічи 5-ти зірковому готелі - вибір за Вами, а за нами - Ваш комфорт та незабутні емоції.
Хто, як не освідчені менеджери можуть допомогти з підбором персонального туру для Вас та Вашої дружньої родини чи компанії друзів! Вибір оптимального варіанту серед тисячі – задача не з простих, але це дуже просто завдяки нашим спеціалістам.

 

І ще: подорожувати потрібно з тими, кого любиш.
А ми вже Вас любимо!
«Панорама Світу» - відкривайте панораму усіх куточків світу разом з нами!
До зустрічі, чекаємо саме на Вас!

Нашіменеджеризнайдуть для Вас саме той відпочинок, якого Ви хочете й заслуговуєте! Пошукнайкращихваріантів, оформленнявсіхдокументів та підтримка на кожному етапі – все для того, щоб Ваша поїздкабула максимально комфортною й організована без зайвихчасових та фінансових затрат. Ми візьмемо на себе тіобов’язки, якізаймають час та сили – наданняповного набору консультацій, порад й варіантів для вибору, розповідь про всіостанніновини, якіпов’язані з місцемвідпочинку. Саме тому Ваша поїздка в: Єгипет, Туреччину, Мальдіви, Албаніючи будь-яку іншукраїну буде безпечною, швидкою й комфортною, адже ми підберемонайкращихтуроператорів з широкого списку доступних.

 

Якщо ж Ваш вибірвпаде на відпочинок в Україні, то ми можемозапропонувати не меншцікавіваріанти на Чорномуморі, живописних Карпатах чисанаторіях по всійкраїні! Вам залишитьсялише обрати те, до чоголежить душа.

Ваша пристрасть – цеморськіхвилічипрохолоднийвітерпосеред океану? У нас є величезнийвибіркруїзів на будь-який смак! Лайнеризі СПА-салонами, просторі й світлікаюти, дискотеки й бари – хібаце не мріявсьогожиття? І Ви можете здійснитиїї, просто прийшовши до нас й придбавшикруїз! Заходіть в «Панораму світу» й ми підберемо Ваш персональнийваріант, зважаючи на вподобання та фінансовіможливості.

Для любителівзакуплятись за кордоном ми теж запасли дещоцікаве – шопінг-тури в найпопулярнішікраїни! Давно хотілионовити гардероб якіснимиєвропейськимичисвітовими брендами? Для наших улюбленихмодниківчимодниць ми влаштуємосправжнюфеєріювідчуттів! Насолоджуйтесьсправжнімшопінгом без зайвих проблем, аджеменеджери «Панорамисвіту» підберутьтаківаріанти, в якихєдиноюВашоюціллю буде обрати тіречі, якіпринесутьнайбільшезадоволення.

 

Ваше життяпов’язанезі спортом чи активною діяльністю? Тоді Вам варто обрати фітнес тур й забути про звичний для всіхграфік – море-басейн-пляж! Турагенство «Панорама світу» знає, як зробити Ваш відпочинокактивним й цікавим!

Ми працюємо
з понеділка по неділю:
з 10.00 по 19.00

за адресою:
м. Чернівці, вул. Хотинська 43, ТРЦ «Панорама» оф.20

Телефони:

099 09 49 575 (viber), 096 18 222 96
e-mail: more.turiv.cv2018@gmail.com


more-turov-ofis