Турагентство «Море Туров» - м. Червоноград
Адрес: м.Червоноград, вул.Сокальська 1 (біля автостанції), каб. 3 (бічні сходи на 2 пов.)

тел. 0639495580, 0689982791, 0669923577

 

Привіт!
Всі з нас знають ловеласа та авантюриста Джакомо Казанова. А хто знає, що він багато подорожував і навіть відвідав наше місто? Що ж заважає подорожувати і відвідувати інші міста нам?

Туристичне агентство «Море Турів» міста Червоноград щиро вітає Вас.

Заходьте до нас на каву в офіс по вулиці Сокальська, 1, боковими сходами на 2 поверх. Радо приймемо, уважно вислухаємо та вирішимо всі Ваші питання, пов’язані з туризмом.

Коли в тебе депресія, на дворі погана погода і не має коштів, чому б не задуматись, що все пройде. Щоб це змінити, закрий очі, візьми мінімальну суму коштів і – до нас. Повірте, подорож навіть в чотири дні зробить вас щасливішими, щоб з новими силами і настроєм долати життєві негаразди.
Наші менеджери з туризму самі люблять подорожувати, тому готові поділитись своїм досвідом. Адже так цікаво, коли ти їдеш автобусом, бачиш італійські села з будинками наче палаци, чи з посеред води постають, як з рекламної картинки, будинки і собори Венеції. А як Вам тераси з чайними плантаціями чи ручні слони? А колізей, не в Римі, який старший Вас на 2000 років. Цікаво?
Приходьте, і ми допоможемо організувати подорож, щоб побачити все насправді. Менеджери туристичної агенції «Море Турів» клопочуться своїми туристами з моменту оформлення подорожі і до їх повернення додому.

 

Молода і відповідальна команда «Море Турів» м.Червонограда, знаючи, що "Краще один раз побачити, ніж сто разів почути" (Ф.Барнард), організує для вас незабутню подорож на будь-який гаманець, адже за словами І.Буніна «Людину роблять щасливою три речі: любов, цікава робота і можливість подорожувати». Ми раді зробити Вас щасливими!!!

– один старенький дідусь говорив, що він прожив у п’яти країнах не виходячи з рідної домівки. Насправді він жив на Закарпатті, коли мінялась влада з австроугорщини до бувшого СРСР. Ми ж хочемо, щоб наші люди були щасливішими за цього дідуся і побували хоча б у п’яти країнах. Адже, як кажуть мусульмани, коли гора не йде до Ахмета, то Ахмет йде до гори. Наші менеджери підберуть тур від екзотичної країни до наших найближчих сусідів.

 

Наша прекрасна Україна багата на природну красу не менше,ніж інші території. В нас є все для незабутнього відпочинку. Це Українські Карпати, які займають територію чотирьох областей і є схожими на гори в Словаччині, Польщі, Румунії та Сербії. Кам’янець-Подільський замок, до будови якого долучились племінники литовського князя Ольгерда, та термальні води Закарпаття, схожі до угорських. Тому тур агенція «Море Турів» у м.Червонограді допоможе побачити чудові місця України, які є справжніми природними чудесами

Кажуть, краще гір є лише гори Ми ж говоримо, що крім гір є ще море. Якщо є красиве море, чому б не покататись на катерах чи великих круїзних лайнерах, коли небо зливається з морем і хвилі розхитують палубу як дитячу колиску. Побачити Ригу, Юрмалу, Стокгольм чи венеційську лагуну з келихом італійського шампанського. Чим не прекрасно? Наші спеціалісти допоможуть підібрати круїз на Ваш смак і побажання.

Коли одного задоволення мало, його можна помножити на два. Це про шопінг тури. Запрошуємо поєднати відпочинок з можливістю придбати цінні речі в ексклюзивних бутіках Ізраілю, Франції, Італії, скупитись у міланських стоках, поїхати на міжнародний шопінг фестиваль в Канни, чи просто походити по гіпермаркетах біля Венеції, в Арабських Еміратах, Польщі. Поїхати в Грецію за шубами, відпочити Салоніке і відвідати фабрики Касторії, які тримають цілими поколіннями сімей.

 

Ми, дівчата, жінки, створені для того, щоб прикрашати собою світ, але деколи, дуже в глибині душі, внутрішній голос нішіптує нам, що ми щось не допрацювали в своїй зовнішності. То ніби спідниця збіглась, то плащик не так морщиться. Саме час до менеджерів з туризму Море Турів! Вони допоможуть підібрати тур з такими ж я Ви однодумцями, побувати в країнах з чудовою природою. Підняти настрій для того, щоб по поверненні з туру знову сяяти та дарували настрій собі і оточуючим підтягнутою фігурою та загорілим тілом. Фітнес тури від нашої фірми – це як повноцінний відпочинок так індивідуальна оздоровча програма від відомих фітнес-клубів. Коли хочеш поєднати важку працю і релакс – звертайтесь до нас!

Радо зустрінемо:
з 10.00 до 18.00 ( пн. - пт.)
з 10.00 до 14.00 (субота)
за адресою:
м.Червоноград, вул.Сокальська 1 (біля автостанції), каб. 3 (бічні сходи на 2 пов.)

Телефоны:

0639495580, 0689982791, 0669923577

24/7 - соціальних мережах: https://www.instagram.com/more_tyriv_chervonograd/

more-turov-ofis