Турагентство «Море Туров» - г. Хмельницький
Адрес: г. Хмельницький, вул. Соборна 57 а

тел. (067) 370 5 255, (097) 286-87-87, (073) 130-16-35

У вас розумова або фізична праця? Ви втомлюєтесь і витрачаєте багато енергії? Вам потрібен відпочинок та нові враження.  
Адже від якості відпочинку багато в чому залежить наше здоров'я, духовна рівновага, творчий потенціал та енергія. Туристична агенція «Море турів» піклується про те, щоб Ви могли комфортно відпочити і отримати незабутні враження та яскраві емоції на все життя. Подорожуйтепо найпривабливішим курортам, чудовим містам нашої планети, знайомтесь з національними особливостями та з культурою країн, розширюйте свій кругозір.
Чого хочуть клієнти –це ми і пропонуємо: менше метушні, швидкий підбір необхідного туру, своєчасна підготовка необхідних документів, надання високого рівня сервісу, оптимальні вигідні ціни - все це надає наша туристична агенція «Море турів» Успіх нашої турагенції полягає в індивідуальному підході до кожного клієнта та супровід його від вильоту до повернення із подорожі. Ми завжди знаходимо оптимальні і самі вигідні рішення для Вас і виконуємо найскладніші завдання, поставлені перед нами, щоб Ваш відпочинок був бездоганним. Ми не продаємо стандартний туристичний продукт та не працюємо по шаблонах, ми організовуємо відпочинок в будь-якій країні світу, даруємо Вам приємні спогади і незабутні емоції. У нас надійнапартнерська підтримка та прямі контракти з лідируючими туроператорами, що дозволяє нам задовольнити смак найвибагливішого туриста.

Ми цінуємо довіру, яку надають нам наші постійні клієнти, а також ми раді усім, хто звернеться до нас вперше. Наша туристична агенція "Море турів" організує Вам незабутній відпочинок, а бізнес-поїздку зробить максимально комфортною! Для ділових людей: ми працюємо on-line. Для вільних в часі і просто любителів поспілкуватися: раді чекати Вас в нашому затишному офісі.

Подорожуйте по найпривабливішим курортам, чудовим містам нашої планети з «Море турів», знайомтесь з національними особливостями та з культурою країн, розширюйте свій кругозір. В нашому офісі Ви можете обрати відпочинок у найкращих курортах світу, автобусні екскурсійні тури країнами Європи, неординарні та цікаві екскурсійні програми та екзотичні маршрути у віддалені куточки світу
 

Часто ми не помічаємо прекрасного поруч з нами! Наша Україначудова, поєднує у собі культуру багатьох країн світу. Відкривайте рідну країну разом з «Море турів»! Ми пропонуємо велике розмаїття турів по Україні: одноденні, тижневі, тури вихідного дня, екскурсійні тури в Карпати і пляжний відпочинок в Одесі, відвідування чудового Львова, красивого Кам'янця-Подільського та багато-багато інших.

Туристична агенція «Море Турів» запрошує Вас у захоплюючі круїзи! Вирушаючи в круїз, Ви відкриєте для себе цікаві міста і країни світу, насолодитесь неймовірними морськими пейзажами і досконалістю комфортабельного відпочинку на борту кращих круїзних лайнерів, познайомитесь з самобутніми культурами різних народів планети! Морські круїзи з України - це Європа і Азія, Америка і Австралія, моря і океани, річки і затоки. Ми також готові допомогти Вам відправитися в річкові круїзи з різних портів світу. На борту мандрівникам будуть запропоновані розваги на будь-який смак. Більшість сучасних лайнерів обладнані басейнами з водними гірками, майданчиками для мінігольфу, боулінгом і навіть скалодромом. 

3 Хочете побалувати себе, порадувати покупкам і оновити гардероб? Тоді вирушайте на шопінг разом з «Море Турів» м.Хмельницький! Ми організуємо для Вас найкращі шопінг-тури в ОАЕ, Грецію, Польщу, Францію, Італію, Іспанію, Англію, та ін. Що особливо приємно, до походів по магазинах, знаменитих торгових центрів та бутіків, де представлені світові бренди і марки, додаються й інші приємні бонуси: можливість подивитися країну, відпочити на пляжі і хоча б ненадовго випасти з рутинних справ. Шоп-тури без зобов'язань зручні ще й тим, що стоять на порядок нижче екскурсійних або пляжних турів. При цьому можна зовсім нічого не купувати, просто насолоджуючись відпочинком в обраній країні.

 

Що може бути краще хорошого відпочинку? Корисний відпочинок! Адже, погодьтеся, добре поєднувати приємне з корисним?! Під час відпочинку важливо не тільки розслабитися психологічно, а й оздоровитися. Як це можна зробити? Відправившись в фітнес тур разом з «Море Турів» м.Хмельницький. Після такого відпочинку Ви відчуєте приплив енергії, бадьорість, тонус в м'язах, силу і мотивацію рухатися далі вперед! Це відпочинок, який дозволить розпочати новий етап у Вашому житті, в якому є чудове самопочуття та впевненість у собі

Ми чекаємо Вас щодня
з понеділка по п'ятницю:
09.00 до 18.00
субота та неділя: за домовленістю

за адресою: м. Хмельницький,  вул.Соборна 57а
Телефони: (067) 370 5 255,
(097) 286-87-87,
(073) 130-16-35

https://www.instagram.com/more.turiv.km/

more-turov-ofis