Турагенція «Море Турів» - м. Львів
Адреса: м.Львів, вулиця Шведська, 3, оф. 3 (біля церкви св. Анни)

тел. +38097 96 30 396 - менеджер Христина 
 

Усім привіт!!! Турагенція «Море турів»  і її дружній колектив раді вітати Вас!!!

Насамперед,  хотілося б почати наше знайомство із одного, дуже цікавого вислову: «Світ — як книга. І ті, хто не подорожує, знають лише одну сторінку», напевно кожен другий чув цю поговірку і кожен хто любить подорожувати так вважає. 

Якщо Ви так вважаєте і є поціновувачами справжнього туризму, від екзотичного, спортивного, паломницького і до пляжного та екскурсійного, тоді Ви звернулися за адресою, оскільки, саме турагенція «Море турів» Шведська 3, організує відмінні тури на будь-який смак, проводить різноманітні конкурси та акції для наших любих туристів, оскільки метою нашої агенції є задоволення усіх потреб туриста, а тому підхід до кожного - індивідуальний. Отже, ми завжди чекаємо Вас в офісі на смачну каву чи чай із смаколиками за адресою вул. Шведська 3 (бічна Шевченка 20).

  Досить мучитися на роботі і набираючи ванну води розбавляти у ній сіль, та уявляти себе на морі, приходь до нас в офіс і вибирай відпочинок на будь який смак, оскільки «Море турів» - це тільки кваліфіковані працівники, які ставляться до своїх клієнтів як до справжніх друзів, а тому відбирають тільки найкращі тури із високоякісним сервісом.

Туристична агенція «Море турів» пропонує широкий асортимент різного роду туристичних пакетів за кордон, зокрема відпочинок в країнах Європи ,а це і сонячна Болгарія, казкова Чорногорія, прекрасна Хорватія та загадкова Греція із їхніми чудовими пляжами, морським повітрям та нереальними краєвидами, відвідання багатих історією кран Європи і  звичайно ж Luxury відпочинок на Малльдівах , Гоа, Домініканських островах  та Шрі-Ланці і багатьох інших країн світу.

Ту

Організовуємо цікаві подорожі Україною, під час яких Ви із головою порините у культуру та духовність нашої багатої на події і історію країну. Організовуємо походи у Карпати,  спеціалізовані тури, а це і гастрономічні тури до Закарпаття (зокрема смакування сиру і вина), на Сорочинський ярмарок, оздоровчі тури до термальних джерел Українських Карпат, літній відпочинок у Одесі, Херсоні, Миколаєві, і звичайно ж екскурсійні тури по усій Україні (Кам*янець – Подільський, Хотин, Чернівці, Львів, Тернопіль, Рівне, Київ і ще багато інших міст України)

 

Ми можемо реалізувати Вашу довгоочікувану мрію побувати у круїзі на величному лайнері, а також саме ми допоможемо Вам розвіяти стереотип, що круїзи не по кишені середньостатистичній людині. Ми співпрацюємо із провідними туроператорами, які займаються організацією висококласних турів по Нілу, Балканським і Середземним морем, а також океанами світу.

Якщо Ви є справжнім шопоголіком і хочете купити лише найкращі і найякісніші речі відомих брендів у численних бутіках та магазинах просто на вулицях чи у великих  торгових центрах світу, тоді тур агенція «Море турів», може підібрати для Вас найкращі подорожі, під час яких ви будете мати час , окрім проживання у готелі та відвідувань екскурсій, час на придбання цікавлячи Вас речей, сувенірів, національного одягу і багато інших цікавих речей

Якщо Ви активна людина і прагнете поєднати приємне з корисним, зокрема відпочинок із спортом, тоді у цьому допоможе Вам тур агенція «Море турів», адже ми можемо підібрати найактивніші подорожі, а також відібрати «найспортивніші» курорти та готелі країн світу, де можна буде  займатися спортом просто на пляжі, граючи у волейбол, катаючись на водних лижах, серфінгу, граючи у гольф, теніс , займаючись аеробікою та аквайробікою чи просто займаючись фітнесом у великих спортивних залах готелів

 


Ми чекаємо вас 
з понеділка по п*ятницю:
з 10.00 до 20.00
за адресою:
м.Львів,  вул. Шведська, 3, оф. 3 

Телефони:
+38 (096) 746 42 59 
+38 (063) 049 32 27

more-turov-ofis