Турагентство «Море Туров» - м.Львів
Адрес: м.Львів, вул.ген. Юнаківа 12

тел. (032)247-70-88, (067)674-19-15, (095)117-65-25 Наталія, Марта

Звичайно, мрії-це чудово! 
Але збуваються лише ті, що мають під собою реальну основу. Туристичне агентство «Море Турів» пропонує втілити Вашу задуману мрію в реальну. Допоможемо підібрати тур без зайвих для вас турбот у будь-яку пору року.Комфорт і зручність гарантовано!Колектив туристичної компанії «Море Турів» - це цілеспрямована та впевнена в собі команда, яка надасть море незабутніх та приємних вражень для вашого відпочинку.

Наші партнеры це найкращі туроператори України!
Мета нашого туристичного агентства – це організувати для Вас відпочинок на найвищому рівні, що буде відповідати Вашим вимогам і побажанням.

 

Туристична компанія «Море Турів» пропонує побувати в найкращих куточках світу, та отримати важення, які запам’ятаються на довго. Країни Європи, Азії, Африки, та інших екзотичних та гірських курортах.

 

Україна найкрасивіша та наймальовничіша країна в світі. Яка заворожує та вабить туристів своїми величними Карпатами. А любителів пляжного відпочинку чекає – Одеса. Для краєзнавців та любителів історії та культури є чимало відомих та маловідомих місць та постатей України. Туризм в Україні - це цікава та пізнавальна форма активного відпочинку.

Мрієте про романтичний круїз по морю, уздовж морських берегів? Ми можемо втілити вашу мрію, яка наповнить вас неймовірними пригодами та емоціями. Вам відкриються нові безкраї горизонти найкращих морських країн світу.

Шопінг-тур є унікальною можливістю поєднати відпочинок з покупками. На сьогоднішній день найпопулярнішими напрямками шоп-туру є країни: Греція, Італія, ОАЕ, Німеччина та і…які чекають на ВАС…

 

Активний відпочинок-це чудовий вибір для проведення вільного часу, який дозволить завжди бути у формі та відкриє для Вас відчути здоровий адреналін.

Чекаємо на Вас
з пн. по пт:  09.00 до 19.00
сб.: 10.00 до 16.00
нд.:вихідний
за адресою: м.Львів,
вул.ген.Юнаківа 12

Телефони:

(032)247-70-88, (067)674-19-15,  (095)117-65-25 Наталія, Марта

moreturivlviv12@gmail.com

more-turov-ofis