Турагенція «Море Турів» - м. Полтава
Адреса: м. Полтава, вул.Октябрська 43, оф.313

тел. 097 106 41 62, 099 109 15 39, 097 992 79 00
 

Спрашивает турист местного жителя: - Уважаемый! Не поможете ли Вы мне? Как быстрее попасть на эту гору? Житель задумчиво смотрит на туриста, потом на гору, и говорит: - Хотите я собаку отвяжу?...

В мальовничому історичному місті Полтава відкрився прекрасний офіс туристичної мережі «Море турів». Ми раді вітати наших НАЙКРАЩИХ клієнтів, для яких відкриваються нові можливості відпочинку в Україні та за її межами. До різноманітних послуг агенції входить: працевлаштування, візова підтримка, шопінг тури, оздоровчі тури, більше 20 млн. пропозицій відпочинку по світу, авіа білети. Найбільш виразною особливістю фірми серед інших являється надання КЛУБНОЇ КАРТИ клієнта, що дає можливість безкоштовного вивчення англійської мови, підтримка тренінгового центру бізнесу, для розвитку власного. Наша задача – стати найкращим офісом не тільки в Полтаві, а й в Україні по якості обслуговування та розумінню клієнта. «Великі думки ідуть від серця» (Люк де Клапье Вовенарг)

  ДОРОГІ наші клієнти ми з радістю чекаємо на ВАС!

Звонок в турагентство: "Могу я отдохнуть за 200 долларов?" Ответ: "Отдыхайте..." Welcome to the Spain, USA, Japan… цей список країн міжнародного туризму можна продовжувати і продовжувати. Наші можливості досить широкі, тому ЛЮБІ клієнти нашої агенції завжди знайдуть те місце відпочинку, яке привабить їх не тільки красою, але й смачною ціною )))

Як писав Т.Г.Шевченко «…любіть Україну у сні й на яву…»,так і ми розуміємо неповторність та красу нашої країни. Багата традиціями та незабутніми краєвидами Західна Україна, Бердянськ, Саки, Азов своїми оздоровчими курортами, а Полтавщина… з галушками, Сорочинським ярмарком та Полтавською битвою. Як можна не згадати про наші храми, монастирі . ДОРОГІ клієнти, ми зможемо підібрати найкращий відпочинок на території нашої Батьківщини.

Що може бути кращим і романтичним, відпочинку на лайнері по Середземному морю чи Карибському, звичайно – круіз. ЛЮБІ наші, ми втілимо Вашу заповітну мрію у життя. Верь, чтобы понимать. (Античный афоризм)

Кожен з нас розуміє, що здоров»я – це один з найголовніших факторів існування людини на землі, тож ми пропонуємо нашим ВСІМ клієнтам релаксний, оздоровчий відпочинок не тільки для тіла, але й для душі… Трудись для того, чтобы наслаждаться. (Руссо)

Купив правый ботинок, левый ботинок Вы получаете - бесплатно! Шопінг тур – це унікальна можливість, поповнити свій гардероб за невеликі кошти, а ми Вам в цьому обов»язково допоможемо, НАЙКРАЩІ наші туристи

ДОРОГІ наші Полтавчани, ми дуже раді вітати Вас в нашому офісі, незабутня атмосфера, обов»язкова доброзичлива посмішка, допоможуть прийняти правильне рішення найкращого відпочинку!!! Мы живём, точно в сне неразгаданном, На одной из удобных планет... Много есть, чего вовсе не надо нам, А того, что нам хочется, нет (Игорь Северянин)


Ми чекаємо на вас
з понеділка по п'ятницю
з 10.00 до 18.00
субота:
з 10.00 до 15.00
по адресу:
м. Полтава, вул.Октябрська 43, оф.313 
Прийом заявок з понеділка-неділлю до 21.00

Телефони:
097-106-41-62, 099-109-15-39

more-turov-ofis