Турагенція «Море Турів» - м. Тячев
Адреса: м.Тячев, вул. Кошута,79,ТЦ “Palladium”(1 поверх) 

тел.  098 92 56 712 ; 096 756 70 77 Неля
 

Ми раді вітати Вас,в туристичному агентстві Море Турів”в місті Тячів.

Напевно всі відомий вислів - „Подорож - єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим”. Так давайте всі разом з кожним днем ставати багатшими,подорожуючи найкращими місцями нашої планети. Ми подаруємо всім і кожному відпочинок , який залишить хороший слід у вашій пам‘яті.

Саме в нашому затишному офісі, який знаходиться за адресою-м.Тячів,вул.Кошута,79,ТЦ “Palladium”(1 поверх) ми зможемо підібрати для вас відпочинок у любий куточок світу за доступними цінами тому,що в нашому турагенстві діє система клубних карт,бонусів і хороших знижок для постійних клієнтів.Ми даруємо своїм клієнтам кусочок раю на землі. 

 

  Наша ціль - це задоволені і щасливі клієнти.

 Туристичне агентство “Море Турів” в м.Тячів запропонує вам відпочинок в любому куточку нашої планети. Ми підберемо тур для вас відпочинок  на ваш смак та бюджет. Море Турів в м.Тячів співпрацює з най надійнішими операторами,в яких найкраща база готелів на всіх курортах. Це може бути як відпочинок на морі(Болгарія,Туреччина,Чорногорія,Хорватія та інші),океані(Мальдіви, Сейшели, Домінікана, Тайланд та інші) так і подорожі Європою. Для молодят можемо запропонувати церемонію вінчання на Мальдівах, Гоа, Тайланді та інших країнах.

Ту

Для патріотів Батьківщини в туристичному агентстві Море Турів в м.Тячів ми запропонуємо вам екскурсії незвіданими куточками рідної землі,а також відпочинок на гірськолижних та лікувальних курортах України. Ви зможете дізнатися про історію рідної держави, а також оздоровитися.Тячів співпрацює з най надійнішими операторами,в яких найкраща база готелів на всіх курортах. Це може бути як відпочинок на морі(Болгарія,Туреччина,Чорногорія,Хорватія та інші),океані(Мальдіви, Сейшели, Домінікана, Тайланд та інші) так і подорожі Європою. Для молодят можемо запропонувати церемонію вінчання на Мальдівах, Гоа, Тайланді та інших країнах.

 

Швидкими темпами набирають популярності круїзні подорожі. Ви зможете за одну подорож познайомитися з багатьма країнами ,насолодитися розвагами на круїзному лайнері,познайомитися з цікавими людьми. І все це-без виготовлення візи. Ну…і з допомогою професіоналів “Море Турів” в м.Тячів.

Не уявляєте своє життя без модних новинок? ?Саме для вас “Море Турів” приготували таку пропозицію, де ви зможете поєднати відпочинок з покупками. Найпопулярнішими країнами для шопінг турів вважають Італію, Грецію,Іспанію,Китай, Тайланд, Південну Корею та багато інших. Тут ви зможете придбати речі відомих брендів по акційним цінам, а також прогуляти вуличками міст. Завітайте до нашого офісу “Море Турів” який знаходиться за адресою- м.Тячів, вул.Кошута,79,ТЦ “Palladium”(1 поверх) і ми зможемо підібрати для вас найкращу пропозицію.

 Бажаєте поєднати активний відпочинок , піклування про своє здоров’я,смачну їжу і незабутні емоції?Тоді відправляйтесь у фітнес тур разом з “Море Турів ” Тячів. Відпочинок може бути не лише приємним ,а й корисним для вашої фігури. Після повернення з фітнес туру всі з заздрістю будуть дивитися на вашу струнку фігуру і щасливу посмішку.


Ми чекаємо вас 
з понеділка по п*ятницю:
з 09.00 до 18.00
за адресою:
м. Тячев вул. Кошута 79 (1 поверх)

Телефони:
098 92 56 712 ;
096 756 70 77

more-turov-ofis