Турагентство «Море Туров» - м. Львів
Адрес: м. Львів, вул. Манастирського, 1

тел.  068-458-95-17, 063-861-45-62

«Раз на рік бувайте там, де ви ніколи не були». Далай Лама
 
Мережа турагентсв «Море турів» - одна з найпоширеніших туристичних агентств України.
Професіноналізм, надійність, індивідуальний підхід до кожного клієнта – це те, чим ми
пишаємось.
 
Нам довіряють, до нас повертаються, нас рекомендують!
Ми працюємо в спеціалізованих базах пошуку турів. Отже, бачимо і знаємо більше, ніж сайти
відкритого доступу, і тому обираємо найкраще для вас!
А наша співпраця з провідними провіреними туроператорами світу гарантує вам безпеку, комфорт
та високу якість відпочинку!
 
Визначайтесь: окунутись в підвоний світ моря, підкорити круті спуски найпопулярніших
гірськолижних курортів, наповнитись статечною архітектурою, сколихнутися екзотикою незвіданих
країн… Зелений туризм чи презентабельний готель? Однаково. Чудовий відпочинок, яскраві емоції та теплі спогади – це те, чим ви будете насолоджуватись!
Гарячі тури. Попереднє бронювання. Страхівки. Авіаквитки. Різноманітні екскурсії. Візи.Тури в
розтермінування.  Це все і багато іншого надзвичайно просто обрати, попиваючи каву в нашому офісі у Львові на Манастирського, 1. 

Ви не маєте часу заїхати в офіс – не проблема!    Для Вас є послуга «Виїзний офіс» - наш менеджер приїде на зустріч з вами у зручну для вас локацію.   Також тур можна підібрати дистанційно,    навіть якщо ви знаходитесь в іншому місті чи країні.     Готові документи надішлемо вам на e-mail, або привеземо особисто.   Вiдпочивайте разом з нами!   Море турiв - Море вражень! 

Така різнобарвна планета. Казковий Єгипет та його неймовірний підводний світ… Доброзичливата гостинна Туреччина… Сонячна Болгарія… Чепурна Греція… Червоноверха Італія… Колоритна Мексика… Екзотичний Таїланд… Незвідані Індія, Шрі-Ланка, Кіпр, Тенеріфе… Стара і добра Європа… У світі так багато всього цікавого! Ми підберемо для вас саме той тур, про який ви мріяли!

Україна – це круто! Безліч варіантів. Адже наша країна велична у своїй красі та багатстві курортів: оздоровчих та реакційних, морських та гірських, історичних та культурних! Екстремальний відпочинок? Будь ласка!

Круїзний відпочинок. Подорож на прекрасному лайнері у різні куточки планети? Бюджетно і реально. І звичайно що, - так романтично та спокусливо!

Шопінг-тур. Для модниць та модників. Оптимальні варіанти шопінгу в поєднанні з пізнанням світу!   Тiльки зателефонуйте нам!  Море турiв у Львовi - це завжди найкращi  пропозиції !

Фітнес-тур - Унікальна можливість поєднати відпочинок та хобі. Зреалізуйте себе в улюбленому виді спорту в будь-якому куточку світу! Нові емоції, енергія та враження Вам гарантовані.

Мрійте, уявляйте, відчувайте, як ніжитесь на пісочку, занурюєтесь у прохолодну водичку, насолоджуєтесь лагідним сонечком, а ми подбаємо, щоб так і було!)

Ви мрієте – ми діємо!

Море турів – море позитивних вражень!
Телефонуйте:
 
068-458-95-17 (Viber)
063-861-45-62 (Viber)
 
Пишіть: more-turiw@ukr.net
Заходьте: м.Львів,вул. Манастирського, 1

 

more-turov-ofis