Турагентство «Море Туров» - м.Рівне
Адрес: м. Рівне, вул. Шкiльна 2

тел.  380 (68) 198 68 60,     380 (95) 636 95 53,     380 (63) 214 68 58 

Подорож як сама велика та серйозна наука допомагає нам знову знайти себе.
Альберт Камю
Туристична агенція «МОРЕ ТУРІВ» в м. Рівному на вулиці Шкільній, 2 втілить в життя всі Ваші побажання відносно омріяного відпочинку. Ми відправимо Вас в будь який куточок світу відповідно до Ваших найдрібніших побажань і Ваші мрії стануть реальністю. Почніть здійснювати свої задуми разом з нами, адже ми - Ваш путівник в сфері туризму, відпочинку і незабутніх вражень. У нас є чітке переконання в тому, що для кожної людини дуже важливий хороший відпочинок, тому організувати і провести його потрібно так, щоб протягом багатьох днів залишались хороший настрій і яскраві спогади, адже, Подорожі - це єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим.
 
Турагенція море турів надає вам найширший спектр туристичних послуг:

- найбільш привабливі тури, з урахуванням Ваших побажань, ціни і якості турпродукту;

- постійні знижки і бонуси для Наших Клієнтів ;

- швидка відповідь на всі Ваші запитання;

- доступність для консультацій по телефону у будь-який зручний для Вас час;

- виїзд менеджера для підбору і оформлення туру в зручне для Вас місце;

- обслуговування он-лайн

- безкоштовні послуги кур’єра ( по домовленості);

- зручну для Вас систему оплати .

 

 І як казав Джон Кракауер: «Задоволення від життя черпається з наших зустрічей з новим, а тому немає більшого щастя, ніж постійно змінювати свої горизонти, зустрічаючи кожен день під іншим сонцем». 

Втомилисявідсірихбуднів? Тоді Вам до нас. ЗагадковийТуніс, сонячнаТурція та екзотичнаІндія добавлять яскравихфарб у Вашежиття. Хочетепоєднатипляжний відпочинок з цікавимиекскурсіями? Сміливовіправляйтеся в ГреціюабоЧорногрію. Ви вдушінеперевершений романтик?:тоді Вас чекаєІталія, Франція, Чехія... А може просто забути про всіх, і усамітнитися? Не питання - райськіпляжі Гоа та Мальдівивжесумують за Вами. Білосніжніпляжі, тропічніліси, мальовничі гори, величнаархітектура - це все Вам запропонуєТуристичнаагенція "Море Турів" м.Рівне

 

Туризм в Украине. Открывайте родную страну вместе с нами! Мы предлагаем огромное разнообразие туров по Украине: однодневные, недельные, туры выходного дня, экскурсионные туры в Карпаты и пляжный отдых в Одессе, посещение великолепного Львова, красивейшего Каменца-Подольского и много-много других. Как часто мы не ценим и не замечаем прекрасного рядом с нами! Наша страна удивительна, сочетает в себе кусочки всего мира: от Африки до Европы и загадочного Востока! Путешествуйте по любимой Украине! 

Мрієте про романтичнийвечір на палубірозкішного лайнера? Тодіпоспішайте в туристичнуагенцію "Море Турів" м.Рівне. Ми втілимоВашумрію в реальність. Смарагдоваблакитьморів і океанів, екзотичніпейзажікраїн і весележиття на комфортабельному готелі-лайнерівиблискуючивогнями палуб з ресторанами, шикарними каютами, басейнами і гучнимирозвагами, якийзабирає Вас в іншураельність на Край Світу. Яскраві та неповторнівраження Вам гарантовані

Хочетьсячогось новенького? Пропонуємо Вам відправитись з нами в шопінг - тур та поєднатицікаві покупки з приємнимвідпочинком. На Вас чекаютьсвітовісолицімоди: Мілан, Париж, Сінгапур. Шопінг-тур-цеможливіістьпридбатиоригінальніречі за розумноюціною в кращихбутікахсвіту.

 

Любите відпочивати з користю для Вашоготіла? Тода Фітнес-тур від "Море Турів" - цеідеальнепоєднанняздорового способу житя, відпочинку і подорожей. Такий тур набагатоцікавішийзвичайного, так як дозволяєповернутися Вам до дому з підтягнутоюфігурою, знятистрес і відпочити не лишедушею, а й тілом.

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00
субота з 09:00 до 14:00
за адресою:
м.Рівне, вул. Шкільна 2

Телефони: 097-825-98-95

more-turov-ofis