Турагентство «Море Турів» - м. Ужгород  

Адреса: м. Ужгород, проспект Сободи , буд. 42, оф. №1

тел. 050-023-48-22, 068-640-79-17, 050-023-53-08

 

               "Щоб добре відпочити, над цим треба добре попрацювати" Кащеєв Е.
 
Вітаю Вас дорогі друзі, любі клієнти, туристи! Туристична агенція "МОРЕ ТУРІВ" м. УЖГОРОД- запрошує Вас в клуб мандрівок, щоб здійснити свої мрії в незабутніх, яскравих подорожах.
 
Ми пропонуємо величезний спектр послуг в сфері туризму:
- VIP Тури
- Тури по Європі
- Гарячі тури
- Раннє бронювання 
- Продаж авіа квитків
- Туристичні послуги
- страхування 
Все це можливо втілити в своєму житті - з НАМИ.
 
ТА " МОРЕ ТУРІВ" м. Ужгород також для своїх клієнтів пропонує:
- обслуговування в он-лайн бронювані,
- знижки і бонуси для постійних клієнтів,
- постійна підтримка наших клієнтів.

 

А також щоб бути в курсі закритої інформації по найгарячіших турах - долучайтесь у нашу вайбер групу:

https://invite.viber.com/?g=HGAyGI_ETEm5JgwJ7jOjOkIUFYGZPA7V

ТА " МОРЕ ТУРІВ" м. Ужгород пропонує Вам зарядитися духом подорожей. Почнете збирати валізи в дорогу, щоб розвіятися, познайомитися з новими країнами, зарядитися новими емоціями, енергією. Для цього потрібно тільки звернутися до нас.

Хочеш побачити мальовничі місця, дивовижну архіктектуру міст? Ми пропонуємо відкрити для себе Україну не тільки іноземним туристам, а й у першу чергу для нас українців. Україна вражає своєю красою та природою, своєю тисячолітньою історією та традиціями.

Надоїло літати, надоїло подорожувати на автобусі? Спробуй відпочинок на круїзному лайнері. Морські круїзи - це нові враження, без крайні горизонти морських країн. В круїзі ви можете насолодитися великим спектром послуг: ресторани, бари, Спа салони, солярії, сауни, басейни, казино, різні активні розваги.

В останій час все популярніше стає так званий Шопінг тур. Воно й не дивно, адже ціни на товари в багатьох країнах Європи значно нижчі за наші, а вибір куди більше. Під час розпродажу ви можете купити товари різних брендів по доступним цінам. Європейські товари відлічаются високою якістю. На Вас чекають світові столиці моди: Мілан, Париж, Сінгапур.

 

ТА " МОРЕ ТУРІВ" в місті Ужгород пропонує унікальні можливості відпочити і оздоровитися, і підтягнути фігуру, зняти стрес і відпочити не лише душею, а й тілом.  Для цього Вам потрібно обрати Фітнес тур.
Відпочивати в фітнес турі і вдосконалювати фігуру свого тіла під  морським бризом на пляжі теплого моря, ніжитись в променях солнца. Це дивовижне поєднання корисного з приємним, відпочинок і подорож.

Ми чекаємо на вас
з понеділка по п'ятницю:
з 9.00 до 18.00
субота:
с 11.00 до 15.00
за адресою:
м. Ужгород, проспект Свободи, 42, офіс №1

Телефони: 
050-023-48-22, 068-640-79-17, 050-023-53-08

Групи в Facebook:

Instagram: 
uzhgorod_moreturiv

more-turov-ofis