Все офисы

В этом городе нет офиса.
Попробуйте выбрать другой офис.

Турагентство «Море Туров» - м. Львів
Адрес: м. Львів, вул. Генерала Грицая 14

тел. 097-30-48-206, 063-27-77-128

 

Подорож — єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим.
Збагачуйте свій внутрішній світ та наповнюйтеся новими емоціями, подорожуючи з турагенцією "Море турів"! Наша молода та активна команда допоможе зробити найкращий вибір для незабутнього відпочинку. Ми готові підшукати Вам індивідуальний варіант відпустки, яка задовільнить будь-який смак і бюджет. В нас завжди є вибір акційних пропозицій на різні напрями відпочинку — від найпопулярніших курортів до надзвичайної екзотики. Ми зможемо відкрити для Вас нові закутки планети, тож відпустка ніколи не буде одноманітною.

"Море турів" пропонує мандрівки для всіх категорій туристів — сімейний відпочинок з дітками, романтичні поїздки, повний релакс або ж активну відпустку. Лише озвучте свої побажання, і наші варіанти не залишать Вас байдужими. Для любителів спортивного відпочинку запропонуємо відвідати гірськолижні курорти, відомі в усьому світі, а тим, хто любить поніжитися у теплі, відкриємо переваги цілющих термальних джерел.

Для поціновувачів пляжного відпочинку вибір широкий — стародавній Єгипет, гостинна Туреччина, весела Болгарія… Запропонуємо екзотику — Мексику, Шрі-Ланку, Таїланд, Індію, Кубу та інші райські закутки для найвибагливіших. Європа завжди має чим здивувати навіть досвідченого туриста — своїми фестивалями, архітектурою і неабияким колоритом. А для починаючих дослідників є необмежений запас цікавинок та незабутніх видовищ. Автобусні тури дають можливість познайомитися з усіма секретами Європи і роблять поїздки зручними і доступними для усіх бажаючих. /strong>

 

З задоволенням організуємо подорож для школярів та корпоративних груп як за кордон, так і Україною. Для тих, хто має обмаль часу, або не любить далекі поїздки, пропонуємо відкрити для себе подорожі всередині держави — від улюблених Карпат до екскурсій найкрасивішими містами, які пропонують ознайомитись з чудовими пейзажами і визначними пам'ятками.

Тим, хто шукає щось незвичне, можемо підібрати круїз на розкішному лайнері, який дає можливість ознайомитися з великою кількістю країн та побачити незрівнянні краєвиди. Це особливий вид відпочинку з високим рівнем сервісу, різноманітними розвагами і незабутніми емоціями.

Прекрасним жінкам, які захоплюється шопінгом, а також мужчинам, які надають перевагу вигідним покупкам, чудово підійдутьшопінг-тури — у сусідню Польщу, щедрі Об'єднані Арабські Емірати та інші світові центри моди і брендів.

 

Для активних людей, які турбуються про своє здоров'я і фігуру, пропонуємо фітнес-тури. Це спорт, нові знайомства, корисний відпочинок а також неперевершені враження.

Ми чекаємо на Вас
з понеділка по п'ятницю:
з 10.00 до 18.00
субота: за домовленістю
за адресою: м. Львів, вул. Генерала Грицая, 14 Телефони:097-30-48-206,
063-27-77-128
Наш сайт - more-turiv.org

e-mail: lviv.more.turiv.new@gmail.com

more-turov-ofis