Турагентство «Море Туров» - г. Ровно
Адрес: м.Рівне, вул.Грушевського 2к, оф.208

тел. +380973006695, +380662276373, +380973007269, +380662276245

 

«Море турів» - з нами вигідно та надійно!
Ніщо не гріє душу так, як вигляд зібраної на відпочинок валізи! Під цим висловом можуть підписатися мільйони людей по всьому світу. Чорне або Середземне моря, Атлантичний або Індійський океан – кожен турист вибирає свій напрям, керуючись особистими пристрастями й запланованим бюджетом. 
Що може бути прекрасніше, ніж відпочинок від суєти й шуму великого міста? Адже кожна подорож – це пригода, повна позитивних емоцій і нових вражень. Що може бути прекрасніше, ніж прожити нове маленьке життя й пізнати невідомий світ?   
У нас завжди сезон відпочинку! 
З нами у вас є можливість побачити гостинну Іспанію з найкращими пляжами, Туреччину з чистим і прозорим морем, незрівнянну Францію, аристократичну Італію, країну суцільного карнавалу Домінікана або блакитні лагуни Куби, корали Шарм-ель-Шейха й піщані пляжі Хургади в Єгипті.
Мальдіви зачарують екзотичними пляжами й затишними бунгало прямо на березі океану. Таїланд вабить загадковими, приголомшливої краси, кораловими рифами. Мексика запрошує в дивовижний світ джунглів, сталактитових печер і садів з чудовими орхідеями. 
Що може бути цікавіше? 
Що може бути романтичніше? 
Що може бути загадковіше? 
 

На всі питання про подорож  ви отримаєте вичерпні й правдиві відповіді – не з рекламних буклетів, оскільки попередньо самі пройшли весь шлях. Саме тому знаємо всі нюанси. Особисто перевірено рівень комфорту й обслуговування, різноманітність і якість харчування, наявність транспорту та екскурсійних програм. Розповімо про клімат, підкажемо курси валют і де краще зробити обмін, пояснимо місцеві традиції. Підкажемо, які магазини й ресторани відвідати, пояснимо, як поводитися у надзвичайній ситуації й де шукати медичну допомогу.
Все задля того, аби ви просто насолоджуватися туром, а не розв’язували дрібні проблеми в чужій країні.

Тури в різні країни за різноманітними туристичними напрямками: пляжні, оздоровчі, дитячі, круїзні, автобусні. Найкращі екскурсійні маршрути по Європі. Відпочинок в гарячих країнах на курортах в будь-який час року. Кожного мандрівника незмінно чекає золотистий пляж зі зручним шезлонгом, де так приємно лежати, насолоджуючись ласкавими сонячними променями й ледь відчутним, кокетливим бризом.

 

Екскурсійні тури, активний відпочинок на засніжених гірських схилах, автобусні маршрути, оздоровлення й фітнес. Весілля й медовий місяць вашої мрії. Захоплюючі короткі мандрівки на Новорічні та інші свята.

Втомилися від пляжного відпочинку? Хочеться чогось новенького? Відправляйтеся у бентежний круїз! Не знаєте, що подарувати? Подаруйте мрію – чудовий відпочинок, захопливу мандрівку!

Зігрійте душу найкращими хутряними шубками, безкоштовним супроводом по магазинах відомих брендів в різних країнах Європи та Азії. 

 

Сучасним мандрівникам зовсім не обов'язково чекати настання теплої пори року, відпочинок можливий цілий рік. А з нашими Фітнес Турами ви можете поєднати дегустацію причудової кухні з усіх куточків світу і зайняття спортом в дивовижнійшій атмосфері. 

Мы ждем вас ежедневно
с понедельника по пятницу:
с 10.00 до 19.00
суббота:
по договоренности
по адресу:
м.Рівне, вул.Грушевського 2к, оф.208

Телефоны:

0973006695
0662276373
0973007269
0662276245


more-turov-ofis