Туристична агенція Море турів м. Ірпінь

Адрес: м. Ірпінь, вул. Толстого 50 Б ,  тел.  0986204242, 0509947906

Плануєте відпустку? Море турів робить відпочинок по-справжньому безтурботним! Скільки часу потрібно витратити, щоб організувати поїздку мрії: тиждень, два, цілий місяць? Пошук квитків, оформлення візи і страховки, бронювання готелю, роздуми, як найкраще і швидше дістатися до аеропорту з Києва... А перед цим ще доведеться перечитати мільйон чесних і не дуже відгуків, в результаті все одно обравши навмання. Більше нагадує екстремальний туризм, а не довгоочікуваний релакс, правда? Але якщо знайти правильне туристичне агентство, буде потрібно від сили 10 хвилин!
Дозвольте собі не турбуватися про деталі!
 
Відпочинок - це час не для клопоту і хвилювань. Хто відвезе вас в аеропорт? Чи правильно пройде реєстрація на посадку? Що буде, якщо рейс затримають або не сподобається номер? Геть дрібні тривоги! Наша мережа туристичних агентств забезпечує найповніший пакет послуг в Україні. Платіть один раз і вирушайте в продуману до найдрібніших подробиць подорож. Єдине, що знадобиться знати, збираючись в тур - як зв'язатися з менеджером Mоре турів. Про решту подумає наш співробітник: замовить таксі, допоможе з перевіркою, бронюванням, захистить інтереси туриста. Вночі, в свято, вихідний - будь-який форс-мажор ми усунемо швидше, ніж ви встигнете відчути дискомфорт. 
Подорожуйте вигідно  Наша туристична компанія пропонує раннє бронювання та гарячі тури. Mоре турів поділиться секретом ідеального вильоту, до якого залишилася всього пара годин. Пакуйте валізи! Решта - наша турбота.  

Наше завдання забезпечити максимально комфортний і незабутній відпочинок нашим туристам. Чекаєм Вас за адресою: м.Ірпінь, вул.Толстого 50б. 

Міжнародний туризм - найкращий спосіб пізнавати цей чудовий світ. Команда офісу агенції мандрівок "Море Турів" в Ірпіні на Толстого 50б, з радістью допоможе Вам з організацією відпочинку в найрізноманітніших куточках світу. Це прекрасна мрія побачити світ, стати його частиною, щоб максимально пізнати його велич і стати людиною світу! Туристичне агентство «Море Турів» із задоволенням допоможе Вам у цьому!
 

Екскурсії по Україні – це поїздки по країні з фантастично красивими ландшафтами, це яскраві і цікаві вихідні в будь-який сезон, це найяскравіші екскурсії! Ми з нетерпінням чекаємо , щоб відпочити. Тури Україною  допоможуть по-справжньому цікаво провести час. Хочете відправитися в насичену подорож по Україні, відпочити і отримати масу емоцій? Вибирайте тур Україною від Море турів і вирушайте назустріч новим враженням! Ласкаво просимо з нами в мандрівку Україною.         

Морські круїзи - новий вид відпочинку для українців. Кожного року круїзні тури стають більш популярними. Спробуйте і Ви мандрівку морями та океанами. Спеціальні пропозиції на морські круїзи на лайнерах по Середземному морю, Карибським островам, довкола Європи. Крута можливість побачити відразу багато міст та країн. Яскраві та неповторні враження Вам гарантовані.

Шопінг-тури — один з найпопулярніших видів туризму. Спеціально для Вас  шоп-тур на будь-який смак від відвідин міланських фабрик і поїздок до ексклюзивних бутіків. Шопінг-тури дають унікальну можливість поєднувати відпочинок з покупками.Основними країнами для проведення шопінгу є ті, в яких представлений великий вибір якісного одягу, а митні правила достатньо ліберальні. В умовах глобальної кризи багато хто полюбив їздити на шопінг до сусідньої Польщі. Вже четвертий рік поспіль з 2 по 7 січня в Каннах проводиться міжнародний Шопінг-Фестиваль.

 

 

Фітнес-тур – це новий погляд на відпочинок! Вибравши такий тур, Ви перебуваєте в ідеальних умовах для занять спортом, де все спприяє тому, щоб бути красивим, струнким і щасливим.Основна мета тура – схуднення, оздоровлення, поліпшення загального стану організму, нормалізація емоційного стану, формування позитивного життєвого настрою, досягнення гармонії духа и тіла

Ірпінь , вул. Толстого 50б
Тел: 0509947906
Тел: 0986204242
 
Пн-Пт: с 10:00 до 19:00
Сб: с 10:00 до 16:00

 

 

more-turov-ofis