Туристична агенція Море Турів Самбір, вул. Бойківська ½
Адрес: м. Самбір, вул. Бойківська ½
тел. 068 42 88 057- Юля, 093 02 98 749-Олена, 066 33 53 393-Марія

 

«Людину роблять щасливими три речі: любов, цікава робота і можливість подорожувати».

І Бунін

Ми допоможемо Вам відчути щастя, відкриваючи для себе нові горизонти. Туристична агенція Море Турів в м. Самборі – це молода, життєрадісна, активна та неймовірно красива команда професіоналів в сфері туризму.
Наша мета – організувати Ваш відпочинок на найвищому рівні, враховуючи найменші побажання та можливості.
Ми пропонуємо широкий спектр туристичних послуг, а саме:
- гарячі тури;
- раннє бронювання;
- тури по Україні;
- автобусні тури;
- круїзи;
- VIP тури;
- зимовий відпочинок;
- авіаквитки;
- страхування;
- візова підтримка.
Наші клієнти отримують:
- індивідуальний підхід;
- можливість  бронювати тури дистанційно;
- знижки і бонуси;
- підтримка та консультація 24/7
 

Наши партнеры самые лучшие надежные туроператоры Украины!     Наше убеждение: «Человека делают счастливым три вещи: любовь, любимая работа и возможность путешествовать».    Мы готовы сделать вас счастливыми на одну треть!                                                           https://www.facebook.com/moreturov.net/

У нас Ви знайдете безліч варіантів відпочинку за кордоном: Туреччина, Єгипет, Греція, Чорногорія, Болгарія, ОАЕ, Кіпр, Іспанія, Хорватія, Мальдіви, Домініканська республіка , Куба, Тайланд, Шрі-Ланка, Сейшельські острови, Танзанія і інші дивовижні тури.

 

 Останнім часом туризм та відпочинок в Україні набувають великої популярності. І не дивно, адже наша країна має величезний туристичний і рекреаційний потенціал. Якщо розглянутися навколо, то можна відкрити для себе багато цікавих місць. Чисте повітря, особливий мікроклімат, гори та джерельні ріки, цілюща вода, насичена мінералами та оздоровлювальні грязі з солоними озерами – всіма  цими природними багатствами може пишатися наша країна.

Є такі речі, які обов'язково потрібно спробувати в житті. Наприклад, відправитися в подорож на круїзному лайнері. І не важливо, буде це 3-денний міні-поїздка по островах Греції чи Італії, або 14-денний трансатлантичний тріп в Південну Америку. Найголовніше — відчуття, які Ви переживете під час такого відпочинку.

Шоппінг-тури – це найбільш захопливий різновид шопінгу, і можливість відвідати розпродажі колекцій відомих світових брендів. Шоппінг-тури є подорожами, основна програма яких включає відвідуванн ябутиків, торгових центрів і ринків. Шопінг-тур – це не просто можливість побачитис віт для туриста-шопоголіка, але і оцінити різноманітність і якість товарів різних країн-виробників, відвідати модні розпродажі. Шоппінг-тури в Європу – Італію (Мілан, Рим) Францію (Париж, Ніцца), Чехію (Прага) – це можливість купити ексклюзивні речі з останніх колекцій відомих брендів.

 

Ви дотримуєтесь здорового способу життя? Тоді фітнес-тур саме для Вас. Тут Ви зможете не лише відпочити на пляжі, а й з користю для здоров’я активно провести свою відпустку, додавши своєму тілу краси і грації. Заняття фітнесу на березі океану під керівництвом професійного тренера, а також оздоровчі процедури в кращих 

Ми чекаємо на Вас
з понеділка по п'ятницю:
з 10.00 до 17.00
субота:с 10.00 до 16.00
за адресою:м. Самбір, вул. Бойківська ½
Телефони: 068 42 88 057- Юля
093 02 98 749-Олена
066 33 53 393-Марія
Facebook:Туристична агенція Море Турів Самбір
 
Instagram: moreturivsambir

 


more-turov-ofis